Generator tekstów, opisów do sklepu, artykułów SEO na stronę

Chyba każdy chciałby mieć możliwość szybkiego generowania tekstów na stronę internetową. Dostępne generatory i mieszarki nie zawsze spełniają swoją rolę, gdyż ich artykuły bywają niezgodne z SEO lub są nieatrakcyjne dla czytelnika. Poniżej o automatycznym generatorze opisów do sklepów lub tekstów reklamowych, które są użyteczne dla odbiorcy i świetnie pozycjonują wybrane produkty.

seotek-generator-mieszarka-synomizer
SeoTek.pl – nowy generator tekstów, czyli synomizer i mieszarka w jednym.

Czy istnieje automatyczny generator treści na stronę internetową?

Dotychczas ciężko było o dobry generator tekstów, które można by (bez obawy) wstawić na swoją stronę internetową. Bowiem istotnym problemem była jakość tych treści, które często nie nadawały się do czytania przez człowieka, pomimo, że idealnie spełniały wymogi SEO.

Zatem dzisiaj o najlepszym generatorze artykułów, które idealnie sprawdzą się w sklepie internetowym lub na jakiejkolwiek stronie, która publikuje informacje o produktach.

Zatem TAK, istnieje dobry automatyczny generator treści, który spełni wymagania nawet wybrednych redaktorów.

Czy ten program naprawdę tworzy dobre artykuły?

Program tworzy bardzo dobre artykuły reklamowe, które nadają się do czytania przez żywą osobę. Oznacza to, że nie są to treści, generowane pod kątem robotów wyszukiwarki. Oczywiście, robot skanujący stronę też je polubi (tutaj więcej o robotach), ale najważniejszy tutaj jest człowiek, który nie zorientuje się, że czyta materiał wygenerowany przez program komputerowy.

Tworzone treści są bardzo dobrze zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek, a jednocześnie dostarczają podstawowych informacji dla odbiorcy treści.

generator tekstów, opisów i artykułów
Generator tekstów będzie dobrym narzędziem jeśli wymaga od użytkownika podania podstawowych informacji o tworzonej treści. Wówczas uzyskana treść będzie naturalna i atrakcyjna dla czytelnika.

Czy te teksty są unikalne, nieskopiowane z innej strony?

Tak, program tworzy całkowicie unikalne treści, a szczególnie opisy do sklepów i teksty marketingowe. Stworzone artykuły są wysokiej jakości i nie pochodzą z innych stron internetowych. Wszystkie treści są całkowicie oryginalne, bo program korzysta z własnych zasobów lingwistycznych i dostosowuje je do parametrów ustalonych przez użytkownika generatora.

Program do tworzenia artykułów, który daje radę!

Opisywany program działa inaczej, niż znane mieszarki tekstów seo, bo baza wyrazów nie jest pobierana ze słowników synonimów. Dotychczas wszelkie generatory pobierały słowa i zwroty ze słownika. W wyniku tego, wygenerowany tekst był nienaturalny i nie nadawał do zaprezentowania czytelnikowi. Owszem, spełniał wszystkie wytyczne dotyczące pozycjonowania, ale na tym kończyła się jego użyteczność.

Tym razem jest inaczej, bo baza synonimów została wybrana przez człowieka i dostosowana została do rodzaju produktu, o którym chcesz pisać. Zatem, czynnik ludzki był kluczowy podczas pracy nad tym programem, a efektem są teksty, które bez obawy można umieścić na swoim portalu internetowym.

Do czego najlepiej nadaje się ten generator tekstów?

Ten generator najlepiej nadaje się do tworzenia tekstów marketingowych. W ciągu kilku sekund wygenerujesz tekst, który zachwala dany produkt. Jest to idealne narzędzie do tworzenia opisów produktów do sklepu internetowego lub na stronę z opisami towarów.

Teksty mają charakter subtelnej rekomendacji, więc nadają się do skojarzenia z każdego rodzaju produktem.

W jaki sposób tworzone są te teksty?

Teksty są generowane automatycznie na podstawie czterech parametrów, które określa użytkownik programu. Dzięki temu dany tekst jest w pełni indywidualnym tworem i niemożliwe jest wygenerowanie go przez inną osobę. Nawet gdyby ktoś podał te same cztery parametry, to nie uzyska, nawet trochę, podobnego tekstu, bo pozostała treść tworzona jest na podstawie kilkuset różnych synonimów.

Czyli wygląda to tak, że użytkownik wpisuje nazwę produktu, jego rodzaj i dwie dane związane z użytecznością danego towaru. Teraz system dostosowuje się do uzyskanych informacji i generuje unikalny artykuł. Po każdym kliknięciu w ikonę “generuj”, tworzony jest nowy tekst, na podstawie wcześniej wpisanych informacji. Przy każdym kolejnym automatycznym generowaniu treści, wybierane są inne synonimy.

Czy to jest bezpieczne, Google uznaje takie praktyki?

Oczywiście, że jest to bezpieczne, ponieważ nie jest to mieszarka tekstów. Program nie ma nic wspólnego z mieszaniem synonimów. Uzyskiwane opisy produktów są uzyskiwane na podstawie czterech danych, a nie tworzone całkowicie automatycznie. Automatyczne zaś, jest dostosowanie zwrotów do rodzaju produktu.

Oznacza to, że cała treść jest generowana za sprawą działania użytkownika, który podaje podstawowe informacje o danym produkcie. Zatem w tym przypadku niemożliwe jest tworzenie artykułów bez zaangażowania użytkownika generatora. Działa to podobnie, jak generowanie opisów aukcji na Allegro lub tworzenie wizytówek. Wyszukiwarki nie karzą za takie praktyki, bo nie są to treści pozbawione twórczości użytkownika.

Opisy do sklepu, teksty SEO i na Allegro?

Jak wspomnieliśmy powyżej, stworzone treści mają szerokie zastosowanie. Gotowy tekst można wkleić na:

  • bloga o produktach;
  • na Allegro;
  • do sklepu internetowego.

Za sprawą generatora, można szybko uzyskać dużą ilość tekstów reklamowych, które dobrze wyglądają na Allegro, w sklepie internetowym i na jakimkolwiek blogu. Teksty mają formę krótkiego artykuły, które są bardzo neutralne i w żaden sposób nie kolidują z przeznaczeniem opisywanego produktu.

Artykuły, czy krótkie formy marketingowe

Program tworzy treści o długości od 160 do 200 wyrazów. Czyli uzyskamy tekst o długości około 1000 znaków. Nie są to zatem artykuły, ale nie są to też krótkie notki marketingowe. Więc jeśli komuś zależy na stworzeniu długiego artykułu, to po wygenerowaniu tekstu, powinien dodatkowo go rozbudować.

W przypadku potrzeby uzyskania notatki, program sprawdza się świetnie, bo daje dużo więcej niż tylko krótką wzmiankę. Otrzymuje się bowiem rozbudowany opis produktu, który można skrócić lub podzielić na dwa oddzielne. Poniżej zalety powyższego narzędzia:

  • tworzy całkowicie unikalne teksty;
  • testy nadają się do czytania;
  • treści są zgodne z zasadami SEO;
  • następuje losowanie kolejności akapitów;
  • na podstawie wpisanych danych można uzyskać około 12000 kombinacji;
  • podajemy jedynie cztery informacje o produkcie;
  • w ciągu jednego dnia można wygenerować około 10000 tekstów.

Zobacz oficjalną stronę projektu SeoTek >

Print Friendly, PDF & Email